Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: User ID
uk: ID користувача

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Use tokens in title and in path.
uk: Використовувати замінники в заголовку і шляху.

en: Menu Token
uk: Замінник меню

en: Menu token properties
uk: Властивості маркера меню

en: The actual path with tokens
uk: Дійсний шлях із замінниками

en: Provides tokens in menu items (links).
uk: Забезпечує використання замінників в пунктах меню (посиланнях).

en: uses tokens
uk: використовує замінники

en: Node from context
uk: Матеріал з контексту

en: Picks a node from the current context.
uk: Вибирає матеріал з поточного контексту

en: Picks a random node from the database.
uk: Вибирає випадковий матеріал з бази даних.

en: User-defined node
uk: Матеріал, визначений користувачем

en: Uses a user-defined node id to retrieve the node object.
uk: Використовує id матеріалу, визначеного користувачем, для отримання об'єкта матеріалу.

en: User from context
uk: Користувач з контексту

en: Random user
uk: Випадковий користувач

en: User-defined user
uk: Користувач, визначений користувачем

en: Taxonomy term from context
uk: Термін таксономії з контексту

en: Random taxonomy term
uk: Випадковий термін таксономії

en: User-defined taxonomy term
uk: Визначений користувачем термін таксономії

en: The Menu Token module has been updated successfully.
uk: Модуль Замінник меню був успішно оновлений.

en: Menu Token options
uk: Параметри Замінника меню

en: Method for
uk: Спосіб для

en: Method options
uk: Параметри способу

en: The node id of the node that this token handler should load.
uk: ID матеріалу, який даний обробник замінника повинен завантажити.

en: Node ID should be numeric.
uk: ID матеріалу повинен бути числом.

en: Node should exist.
uk: Матеріал повинен існувати.

en: The taxonomy term ID that this token handler should load.
uk: ID терміну таксономії, який даний обробник замінника повинен завантажити.

en: Taxonomy term ID should be numeric.
uk: ID терміна таксономії повинен бути числом.

en: The user ID of the user that this token handler should load.
uk: ID користувача, який даний обробник замінника повинен завантажити.

en: User ID should be numeric.
uk: ID користувача повинен бути числом.

en: User should exist.
uk: Користувач повинен існувати.
