Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Node ID
vi: ID node

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế
