Menu Token (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
