Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Node ID
ca: ID del node

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament
