Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης
