Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Node ID
et: Postituse ID

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid
