Menu Token (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
