Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Node ID
id: ID Node

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian
