Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: User ID
lt: Nario ID

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
