Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni
