Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Node ID
nl: Node-ID

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen
