Menu token (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Random node
pl: Losowy węzeł

en: Menu Token
pl: Wzorce menu

en: Menu token properties
pl: Właściwości wzorców menu

en: The actual path with tokens
pl: Aktualna ścieżka z wzorcami

en: Provides tokens in menu items (links).
pl: Dostarcza wzorce w elementach menu (łączach).

en: uses tokens
pl: używa wzorców

en: Node from context
pl: Węzeł z kontekstu

en: Picks a node from the current context.
pl: Wybiera węzeł z bieżącego kontekstu.

en: Picks a random node from the database.
pl: Wybierz losowy węzeł z bazy danych.

en: User-defined node
pl: Węzeł zdefiniowany przez użytkownika

en: Uses a user-defined node id to retrieve the node object.
pl: Wykorzystuje zdefiniowane przez użytkownika id węzła, aby pobrać obiekt węzła.

en: User from context
pl: Użytkownik z kontekstu

en: Picks a user from the current context.
pl: Wybiera użytkownika z bieżącego kontekstu.

en: Random user
pl: Losowy użytkownik

en: Picks a random user from the database.
pl: Wybiera losowego użytkownika z bazy danych.

en: User-defined user
pl: Użytkownik zdefiniowany przez użytkownika

en: Uses a user-defined user name to retrieve the user object.
pl: Używa zdefiniowanej przez użytkownika nazwy użytkownika, aby odzyskać obiekt użytkownika.

en: Taxonomy term from context
pl: Termin taksonomii z kontekstu

en: Picks a taxonomy term from the current context.
pl: Wybiera termin taksonomii z bieżącego kontekstu.

en: Random taxonomy term
pl: Losowy termin taksonomii

en: Picks a random taxonomy term from the one of the defined vocabularies.
pl: Wybiera losowy termin taksonomii z jednego ze zdefiniowanych słowników.

en: User-defined taxonomy term
pl: Termin taksonomii zdefiniowany przez użytkownika

en: Uses a user-defined term to retrieve the taxonomy term object.
pl: Używa zdefiniowanego przez użytkownika terminu, aby odzyskać obiekt terminu taksonomii.

en: The Menu Token module has been updated successfully.
pl: Moduł Menu Token został pomyślnie zaktualizowany.

en: Menu Token options
pl: Opcje wzorców menu

en: Method for
pl: Metoda dla

en: Method options
pl: Opcje metody

en: Node ID should be numeric.
pl: ID węzła powinno być liczbą.

en: Node should exist.
pl: Węzeł powinien istnieć.

en: Taxonomy term ID should be numeric.
pl: ID terminu taksonomii powinno być liczbą.

en: Taxonomy term should exist.
pl: Termin taksonomii powinien istnień.

en: User ID should be numeric.
pl: ID użytkownika powinno być liczbą.

en: User should exist.
pl: Użytkownik powinien istnieć.

en: Remove token if replacement is not present
pl: Usuń wzorzec, jeśli zamiennik jest nieobecny

en: If the replacement token is not available on the page being viewed, the token will be removed if checked.
pl: Jeśli token zastąpienia nie jest dostępny na podglądanej stronie, to po zaznaczeniu tej opcji token zostanie usunięty.
