Menu Token (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Node ID
fa: هویت گره

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی
