Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Node ID
sk: ID uzla

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie
