Menu Token (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları
