Menu Views (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: disabled
hi: अक्षम

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Node
hi: नोड

en: There was an error saving the menu link.
hi: मेनू लिंक को संग्रहित / बचाया नहीं जा सका
