Menu Views (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Node
ml: നോഡ്
