Menu Views (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: There was an error saving the menu link.
th: เกิดข้อผิดพลาดขณะบันทึกลิงก์ของเมนู

en: - Use default -
th: - ใช้ค่าปริยาย -
