Menu Views (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: disabled
fi: ei käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: Arguments
fi: Argumentit

en: TRUE
fi: TOSI

en: FALSE
fi: EPÄTOSI

en: There was an error saving the menu link.
fi: Valikon kohdan tallentaminen ei onnistunut.

en: Array
fi: Jono

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -

en: Select a view display to use.
fi: Valitse käytettävä näyttöruutu.
