Menu Views (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: disabled
hu: tiltott

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Menu item settings
hu: Menüelem beállításai

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Node
hu: Tartalom

en: Link Title
hu: Hivatkozás cím

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Object
hu: Objektum

en: TRUE
hu: IGAZ

en: FALSE
hu: HAMIS

en: There was an error saving the menu link.
hu: Hiba történt a menüpont mentése közben.

en: Classes
hu: Osztályok

en: Array
hu: Tömb

en: Your configuration has been saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: - Use default -
hu: - Az alapértelmezés használata -
