Menu Views (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ka: გამორთულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Display
ka: ჩვენება

en: Arguments
ka: არგუმენტები
