Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: disabled
be: адключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Node
be: Вузел

en: Arguments
be: Аргументы

en: There was an error saving the menu link.
be: Адбылася памылка падчас захавання спасылкі меню.

en: Not in menu
be: Няма ў меню
