Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Edit menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས་ཞུན་དག་འབད་
