Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: disabled
hr: onemogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Edit menu item
hr: Promijeni stavku menija

en: There was an error saving the menu link.
hr: Došlo je do pogreške prilikom spremanja izborničke poveznice.

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku
