Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: disabled
hy: անջատված

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Node
hy: Նոդ

en: Not in menu
hy: Չկա մենյույի մեջ
