Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Node
ku: گرێ

en: Edit menu item
ku: دەسکاری بڕگەی پێڕست بکە

en: There was an error saving the menu link.
ku: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕێگر هه‌بوو له‌ پاشه‌که‌وت کردنی به‌سته‌ری پێڕست.
