Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: disabled
lt: išjungtas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Node
lt: Mazgas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Not in menu
lt: Ne meniu
