Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: disabled
sk: vypnuté

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Edit menu item
sk: Upraviť položku menu

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: There was an error saving the menu link.
sk: Nastala chyba pri ukladaní odkazu z menu.

en: Not in menu
sk: Nie je v menu

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -
