Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Node
ta: கணு

en: There was an error saving the menu link.
ta: இந்த வரைப்பட்டி தொடுப்பினை சேமிப்பதில் பிழை

en: Not in menu
ta: பட்டியில் இல்லை
