Menu Views (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: disabled
uk: вимкнено

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Menu item settings
uk: Настроювання меню

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Node
uk: Матеріал

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Edit menu item
uk: Редагувати пункт меню

en: Object
uk: Об'єкт

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Classes
uk: Класи

en: NULL
uk: ПОРОЖНЬО

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: Array
uk: Масив

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -
