Menu Views (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: TRUE
bo: དངོས་མ།

en: FALSE
bo: རྫུན་མ།

en: There was an error saving the menu link.
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Not in menu
bo: འདེམས་བྱང་ནང་དུ་མེད

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-
