Menu Views (7.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: disabled
he: מושבת

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Edit menu item
he: עדכון שורה בתפריט

en: Object
he: אובייקט

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: There was an error saving the menu link.
he: ארעה שגיאה בשמירת קישור התפריט.

en: Not in menu
he: לא בתפריט

en: Array
he: מערך

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -
