Menu Views (7.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: disabled
id: nonaktifkan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Display
id: Tampilan

en: Link Title
id: Judul Tautan

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Edit menu item
id: Edit pokok menu

en: There was an error saving the menu link.
id: Ada kesalahan saat menyimpan link menu.

en: Not in menu
id: Tidak di menu

en: - Use default -
id: - Gunakan bawaan -
