Menu Views (7.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်
