Menu Views (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Node
sv: Nod

en: Link Title
sv: Titel på länk

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Arguments
sv: Argument

en: Edit menu item
sv: Redigera menyval

en: Object
sv: Objekt

en: TRUE
sv: SANT

en: FALSE
sv: FALSKT

en: There was an error saving the menu link.
sv: Det uppstod ett fel vid sparande av menylänken.

en: Classes
sv: Klasser

en: Not in menu
sv: Ej i meny

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -
