Menu Views (7.x-2.0-rc2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: disabled
bg: деактивиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Node
bg: Материал

en: Edit menu item
bg: Редактирай елемент от менюто

en: There was an error saving the menu link.
bg: Възникна грешка при записа на меню обекта.

en: Not in menu
bg: Не е включен в менюто
