Menu Views (7.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: disabled
et: keelatud

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Node
et: Postitus

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Arguments
et: Argumendid

en: Edit menu item
et: Muuda menüüelementi

en: There was an error saving the menu link.
et: Menüü viite salvestamisel tekkis viga.

en: Classes
et: Klassid

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: Array
et: Massiiv

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -
