Menu Views (7.x-2.0-rc2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: disabled
fr: désactivé

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: Menu item settings
fr: Configurations d'élément de menu

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Display
fr: Affichage

en: Node
fr: Nœud

en: Link Title
fr: Titre du Lien

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Edit menu item
fr: Modifier l'élément de menu

en: Object
fr: Objet

en: There was an error saving the menu link.
fr: Une erreur s'est produite lors de l'enregistrement de l'élement de menu.

en: Not in menu
fr: Pas dans le menu

en: Array
fr: Tableau (Array)

en: Replacement Tokens
fr: Jetons de substitution

en: Parent Item
fr: Élément parent

en: - Use default -
fr: - Utiliser la valeur par défaut -
