Menu Views (7.x-2.0-rc2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Node
kk: Түйін

en: Edit menu item
kk: Мәзір элементін өңдеу

en: There was an error saving the menu link.
kk: Мәзір сілтемесін сақтау кезіндегі қате.

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес
