Menu Views (7.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Array
kn: ವ್ಯೂಹ(Array)
