Menu Views (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন
