Menu Views (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Node
eu: Nodoa

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Edit menu item
eu: Editatu menu elementua

en: There was an error saving the menu link.
eu: Errore bat izan da menuko lotura gordetzerakoan.

en: Not in menu
eu: Ez dago estekarik menuan

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -
