Menu Views (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: disabled
is: óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Node
is: Nóða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Arguments
is: Rök

en: Edit menu item
is: Breyta valmyndahluta

en: There was an error saving the menu link.
is: Villa kom fram við vistun valmyndarhlutans.

en: Not in menu
is: Ekki í valmynd

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
