Menu Views (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Edit menu item
km: កែ​សម្រួល​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: There was an error saving the menu link.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​តំណ​ម៉ឺនុយ ។​

en: Not in menu
km: មិន​មែន​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ
