Menu Views (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Link Title
nl: Linktitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Edit menu item
nl: Menuonderdeel bewerken

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: Classes
nl: Klassen

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: Parent Item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -
