Menu Views (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: disabled
os: хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
