Menu Views (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Node
ro: Nod

en: Link Title
ro: Titlu Legătură

en: Arguments
ro: Argumente

en: Edit menu item
ro: Modifică articolul meniu

en: TRUE
ro: ADEVĂRAT

en: FALSE
ro: FALS

en: There was an error saving the menu link.
ro: A survenit o eroare la salvarea legăturii meniu.

en: Classes
ro: Clase

en: Not in menu
ro: Nu este în meniu

en: Array
ro: Șir

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -
