Menu Views (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Not in menu
ug: تىزىملىكتە يوق
