Menu Views (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: disabled
ca: inhabilitat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Edit menu item
ca: Edita l'element de menú

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: Not in menu
ca: No està al menú

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -
