Menu Views (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: disabled
eo: malŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Node
eo: Nodo

en: Edit menu item
eo: Redaktu menueron

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.
